Odlet: Zítra!

A je to tady. Ach jo, nepanikař! Za 24 hodin budu na letišti, pravděpodobně budu zrovna hledat svůj gate a šílet, že mi uletí letadlo. A nebo rovnou nastoupim do jinýho. Třeba směr Helsinky, když už mám v kufru jen letní a podzimní oblečení. :D

Jak rychle to všechno uteklo. Ještě před pár týdny jsem se strachovala, abych složila maturitu a odpočítávala dny do odjezdu. A teď? Zítra!
Tak se s vámi tedy pomalu rozloučím, protože další článek již bude z Anglie. Budu mít tenhle blog zároveň i jako deník. Tak snad se mi podaří napsat hned zítra večer nebo během soboty!

Mějte se tu hezky,
Marky1. Double chocolate cheesecake
2. Poslední projížďka v autě se střechou dolů
3. Balíme!
4. Poslední Bubbletea v České republice

9 komentářů :

 1. Šťastnou cestu Ti přeji Marky, věřím, že dorazíš v pořádku a tam kam máš ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Jeee tak to ti veľmi držím palce a prajem šťastnú cestu! Verím, že naberieš mnoho nových skúseností :) Zvládneš to :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji:) Strašně se těším, ale je mi smutno z toho, že tu musim nechat všechny ty kamarády a rodinu :( Kéž bych si je mohla zabalit s sebou!

   Vymazat
 3. Markétko držím Ti pěsti, ať máš štěstí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad jo :) Děkuji moc, pěsti drž zítra, ať doletím v pohodě!:)

   Vymazat
 4. Přeju hooodně štěstí, ať ti cesta vyjde v pohodě a hlavně tam, ať se neztratíš a žádná nepříjemná překvapení! Už se těším na tvoje britské články :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak Marky, přeju ti příjemnou poslední noc doma, zítra šťastnou cestu a doufám, že jsi ready na novej život :-) Good luck!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Tak už se těším na první post z nového domova :) Good luck! ;)

  OdpovědětVymazat


Moc vám děkuji za všechny milé komentáře! Vážím si jich :)

Na komentáře odpovídám zde na blogu.