The worst day EVER!!

Neuvěříte mi, co všechno se mi dnes stalo. I článek na blog o tom musím napsat .. 

Den Blbec! Ano, asi tak bych dnešek nazvala. Vstávat se mi ráno nechtělo, ale stejnak jsem se přemluvila a už v 7:20 byla na nohách. Sešla jsem dolů, vypnula ten strašně příšernej alarm, zapnula v kuchyni televizi a šla zase nahoru pro Sisi. Už od pondělka chodí do školy (děti jdou tady do první třídy ve 4 letech), tak si teď připadá hustě a machruje na mě! Nejdřív na mě hulákala, že jsem zapomněla Host mom připomenout, ať koupí Coco Pops a kvůli mě teď musí jíst Cheerios. Tragédie, to vám povím! Pak jsem jí pět minut připomínala, ať si na sobě nechá zelenou utěrku, protože se jinak pokydá a jiná školní uniforma vypraná už není. Vztekle jsem zelenou utěrku odhodila a zvýšeným hlasem řekla: "Jestli budeš mít mlíko na tý uniformě, tak si mě nepřej!!" Co myslíte? Mlíko bylo na uniformě do pěti sekund a Sisi se začala brečet, že nechtěla a že se opravdu snažila. V tu dobu už jsem jí nevnímala a odešla obléknout dvouletou Lolu. Ještě, že je takové sluníčko, které mi zlepšilo náladu.

Dopoledne jsem převlíkala postele a utírala prach v horním patře. Hotovo jsem měla už okolo desáté hodiny a tak jsem myla okna. Po jedné z miliona cest ze schodů jsem uklouzla a sjela si ty schody až dolů. Krásně hlavou o schod a malíčkem o kus dřeva. Tak jsem chvíli odpočívala a pustila se zas do mytí oken. A do toho přišla dolů Lara a jelikož jsem opravdu už neměla, co dělat, tak jsem mohla o půl hodiny dřív skončit. Yay!

K obědu jsem si chtěla udělat fazole s těstovinami, ale jelikož byly v konzervě, tak jsem se do pěti sekund pořezala a krev byla naprosto všude. Do teď jsem to pořádně nezastavila.
Tak jsem se vším praštila a hladová si šla umýt hlavu, abych mohla vyrazila do Stanmoru. Včerejší zakládání bankovního účtu nedopadlo moc dobře, a tak jsem sebevědomě s dopisem od Steva jela do banky. V Lloyds semnou paní vypisovala účet deset minut a nakonec mi řekla, že je jí líto, že jí to nejde. Tak se jí ptám, co mám dělat a ona mi odpoví: "Zkuste jinou banku."
Obešla jsem tedy další tři banky a nikde mi bez oficiální proof of address účet nezaloží. To znamená, že teda budu muset jít na úřad a zažádat si o National Insurance Number a pak až jít do banky si založit účet.  Byla jsem zase vzteklá neuvěřitelným způsobem, vykoupila půlku Sainsbury a jela domů.


Přijdu domů a bordel naprosto všude. Pracovat mám až od pěti, tak co bych se namáhala. Lara i s dětmi odjela a já si uklízela skříňku nad postelí. Vůbec netuším jak se mi to povedlo, ale praštila jsem se zase do hlavy. V tom mi už, ale vytryskly slzy, protože to byla taková bolest! A tak jsem povysávala, povytřela, vykoupala děti a teď ležím v posteli a píšu tenhle článek. 

Komu se v jeden den povede spadnout ze schodů, říznout se, praštit se do hlavy a nakonec vám 4 banky zamítnou žádost o založení účtu?! Asi nikomu. Chci si udělat čaj, ale bojim se, že bych se třeba opařila ..

Zítra večer mám babysitting, tak přijde kamarádka na návštěvu. Neviděla jsem jí 24h a už mi hrabe! Koupila jsem nám brambůrky a pustíme si asi film Warm Bodies :)

Snad jste měli lepší den než já!
Marky

Tohle bych asi měla říct host rodičům před 'Good Night':
Budu ve svém pokoji, naprosto potichu a předstírat, že neexistuju.15 komentářů :

 1. Jeeminku, tak toto je teda už mooc...hotový invalid z teba tam ešte bude ale toto porezanie som si predstavila dosť brutálne no vieš čo? Najviac by ma asi štvali tie starosti s bankou :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsem obvolala další úřad, tak příští sobotu jdu na interview a pak už snad mi ten účet otevřou!

   Vymazat
 2. Jee, takové dny kdy bych se nejradši neviděla mám také a často. Doufám, že už se rána zahojila :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No doufám, že tímhle týdnem vše špatné končí!

   Vymazat
 3. Nic sis nezlomila, nezoufej. Já si nedávno taky sjela schody a ještě, jak jsem se snažila brzdit, ještě jsem umazala zeď od laku na nehty. Ale víš co? Ten čaj raději neriskuj!

  OdpovědětVymazat
 4. Zas taková hrůza to není, nic se ti nestalo tak v kliduu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hrůza to není, ale jde o to, co vše se v jeden den stalo. Člověka to vyčerpá a snižuje na náladě víc a víc.

   Vymazat
 5. Žiješ? Žiješ! Tak je to v pohodě. Ale pozor, dnes je pátek 13 :-))

  World By Bella

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žiju. Zatím! Včera jsem ty schody pro jistotu sjela ještě jednou. Narazila jsem přímo do té modřiny ze středy. Ale přežila jsem :) Dneska nevylézám z postele!

   Vymazat
 6. Dneska jsem si (konečně!) našla čas a přelouskala celý tvůj blog. :)) A můžu říct, že máš další "fanynku", která bude nadšeně čekat na další článek. :)
  Držím ti palce, aby ti štěstí v UK vydrželo a bylas šťastná a měla hodnou rodinu. :)

  OdpovědětVymazat
 7. tyjo, tak to je šílený!! to byl fakt blbej den!! mně se spíš stává, že mívám tak jednou za půl roku blbej tejden, a to se mi pak každej den něco stane. A pak to je zas většinou půl roku celkem v pohodě... :)

  OdpovědětVymazat
 8. Já věděla, že mám začít u tvého blogu hned od začátku :D S tím bankovním účtem jsem to měla stejně! A teď si dokonce říkám, zda nejsou nějak domluvení se Sainsbury, aby jim tam pak nasraný aupairky chodily dělat větší tržbu!

  Secrets of M

  OdpovědětVymazat


Moc vám děkuji za všechny milé komentáře! Vážím si jich :)

Na komentáře odpovídám zde na blogu.