Birthday week

Můj blog potřebuje nový článek. Chystala jsem se na něj dlouho, ale měla jsem zvláštně ponurou náladu celý minulý týden, takže jsem se k tomu nedostala. Dobře, spíš jsem absolutně neměla náladu. Ale teď už jí mám. Hyperaktivní Marky.
Projížděla jsem při babysittingu We heart it! Cuuuute!
Od článku "Jeden den uklízečky" jsem nedělala nic jiného než uklízela. A konečně jsem přišla na to, co jsem! Nejsem Au Pair, ani Housekeeper, ale jsem House Help. Což je vlastně Au Pair a Housekeeper v jednom. Cítim se líp, když se konečně dokážu někam zařadit! Venčím psa, hlídám holky jen, když je potřeba a uklízim dům. Jsem pořád při ruce, taková live-in asistentka. A vyhovuje mi to teda.

Hledání extra práce pokračuje. Ozvala se mi jedna rodina na odpolední úklid a venčení psa. Dokonce jsem byla u nich doma, ale už se neozvaly, tak sem se jim asi nelíbila. Popravdě, oni mě taky ne. Byli zvláštní. Tak hledám dál. Dokonce jsem dneska dokončila i můj životopis v angličtině. Cítím se důležitě!

Typické anglické počasí: První fotka 11:00 , druhá fotka ve 14:00
Minulý týden jsem jsem byla zase nemocná. Už po čtvrté od doby, co jsem přijela. Vůbec mi to anglické počasí nedělá dobře. A taky mi nedělá dobře to, že jsem z ničeho nic přestala bez důvodně jíst maso. Nemám nic proti vegetariánům. Oni hlavně, když vegetariáni nejí maso, tak si ty důležité živiny nahrazují něčím jiným, což já po dobu 3 měsíců nedělala. Proto jsem byla tak často nemocná a v jednom kuse unavená. V pátek už jsem chytala křeče do (už tak dost) ochablých nohou. Nemohla jsem ani dojít do parku a můžu vám říct, že mě to tak vyděsilo, že jsem si k obědu udělala kuřecí maso a bylo mi jedno, že to dělám jenom pro sebe ve vegetariánský kuchyni!
Taky jsem včera byla na večeři v Československé restauraci v Londýně, kde jsem si dala 'Knedlo zelo vepřo' a divim se, že jsem nesnědla i ten talíř. Zalila to velkou Plzní a šla domů. Každopádně jsem dneska celý den hyperaktivní. Tak mam dojem, že to je tím, že jsem do sebe dostala potřebné živiny z masa a moje tělo už netrpí. Hurá!

Včerejší večer v Československé byl asi jeden z nejlepších večerů, co jsem za tu dobu, co jsem v Anglii zažila. Byla jsem tam s Markét, která měla narozeniny ve čtvrtek. A já je mám tento čtvrtek, tak jsme to oslavili s pivem a českým jídlem! Smály jsme se celý večer a naprosto všemu. Přesně takový oddych a pohodu jsem potřebovala!

Místo čaje; e-mail, který změnil můj den; Doctor Lola!
Taky se mi minulý týden ozvala jedna česká agentura, která mi poslala e-mail, který mě nakopnul a donutil mě už vážně přemýšlet o té pozici jako letuška. "S potěšením mohu konstatovat, že z odpovědí, které jste o sobě uvedla, jste podle našeho názoru vhodným kandidátem pro pozici letušky." Vyšilovala jsem jako, kdybych tu práci už měla. Ale čeká mě ještě dlouhá cesta. Od výběru u jaké letecké společnosti bych chtěla pracovat, až po přípravu na konkurz, samotný konkurz a školení. A pak třeba jednou budu létat. Je to jeden z mých dlouholetých snů, pro který udělám, vše co budu moct.
Včera jsem o tom říkala Laře a ta by si už za mě hledala náhradu! Před pár minutami za mnou přišla, že je z toho prý ve stresu, a že o tom mluvila včera se Stevem. Tak jsem jí ujistila, že hodlám dokončím nejdřív rok s nima, abych pořádně vypilovala angličtinu. Tak se zase uklidnila!

Vůbec nečtu žádné blogy poslední dobou a mrzí mě to. Ale asi to bylo kvůli tomu jak jsem byla v jednom kuse unavená. A už ve čtvrtek letím na víkend domů! Takže to je další věc, která mě nabíjí energií. Dneska jsem vydrhla kuchyň od zhora až dolů a zítra mě čekají koupelny. Ve středu horní patro a ve čtvrtek udělám tak nějak vše, co bude potřeba, aby mi tu moje milovaná náhradní rodinka za ty 3 dny, co budu pryč neshnila!

Tak se mějte hezky a see you next week!
Marky
Abyste věděli s kým máte tu čest! :D
11 komentářů :

 1. Konečně nový info... :-) :-D jsicelkem busy, jak koukám :-D Už se na tebe moc těším... ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, po víkendu se to snad zas uklidní :)) Taky se těším! See you on Saturday! xx

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Že jo? Mě tou roztomilostí úplně zlepšil den! :D

   Vymazat
 3. Do tý restaurace bych taky chtěla...už jsem o ní slyšela. A užij si to doma, já letim za 2 týdny a už se nemůžu dočkat :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už tam byla dvakrát a je to tam fakt skvělé, rozhodně doporučuju tam zajít:))

   Vymazat
 4. Podle mě na každýho příjde na podzim takováhle nálada:D a když najednou vysvitne sluníčko, tak to je hned lepší:D:) a jinak ten pejsek je božííííí:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já nesnášim zimu! Už teď se těšim až bude jaro .. a čim víc to půjde k zimě, tim mrzutější budu :D

   Vymazat
 5. Moc ti to sluší :) Jsi krásná :) Také nesnáším zimu :D

  Blog ϐook of ϐeauty

  OdpovědětVymazat


Moc vám děkuji za všechny milé komentáře! Vážím si jich :)

Na komentáře odpovídám zde na blogu.