Londýn a šťastná Marky!

Blog time!
Konečně jsem si zase našla chvilku na to napsat článek. Jenže si nejdřív musím přečíst, co jsem psala naposledy.

Jo, chtěla jsem změnit svůj nudný život. Tak vám to povím asi takhle, absolutně nic jsem nezměnila! Vlastně jo, byla jsem týden v Londýně! Navštivit svojí ex rodinku a kamarády. A bylo to skvělý.

U Lary obrat o 180°, byli jsme největší kamarádky, dokonce se mě vyptávala i na můj osobní život, vyhodila z baráku kamarádku, protože "Marky neviděla věčnost a chce si s ní povídat!" (byla jsem z toho víc na větvy než vy, co čtete můj blog už od mého Au Pair roku!) a holčičky byly naprosto úžasné. Maličká Lola se mě chytla a nepustila po celé 4 hodiny, co jsem u nich byla. Strašně mi chybí, už se těším až je zase uvidím. Steve přišel z práce, zahodil svou pracovní tašku, přilítnul ke mně a tak 3 minuty mě objímal! Asi jim vážně chybím. Řeknu vám, skvělý pocit.

Londýn je pořád stejně úžasný, počasí se vyvedlo na jedničku, celých 5 dní bylo krásně. Krom mého příletu, to dokonce sněžilo.

Následně mě čekal drsný návrat do práce, kam se mi ani trochu nechtělo, ale čekalo mě překvapivě milé přivítání!

Nevím jsem jsi vám povídala o klukovi, kterého jsem v práci potkala a absolutně nikam to mezi náma nesmiřovalo. Akorát jsem poslouchala pořád, že se se svojí přítelkyní už rozejde. Tak jsem se na to v listopadu vykašlala já.
Moc jsme se nebavili, nic se nedělo a jakmile se snažil o nějaký kontakt, tak jsem ho ignorovala. Pak jsem přiletěla z Londýna a najednou jsme spolu seděli po práci a povídali si. Povídali jsme si tak dlouho, až mi konečně řekl, že se s přítelkyní před Vánoci rozešel. Já mu to nevěřila a on se začal snažit.

Začal se snažit tak dlouho, až sem podlehla a tak nějak spolu randíme teď. A je to úžasný! Mám ho strašně ráda a jsem šťastná. Ale to bych nebyla já, aby to nemělo háček a to je v jeho odjezdu do Chorvatska, kde bude celé léto pracovat. Bohužel se rozhodl v momentě, kdy jsme byli ještě jen kamarádi a zrovna já mu v tom bránit nebudu a chci aby jel a užil si to.
A tak si užívám každého momentu stráveného s ním, protože mi za měsíc a půl odjíždí na 5 měsíců pryč.

Co se mého odjezdu týče, zatím nic neplánuji. Připravuju si pořád na práci letušky, koukám po rodinách v Anglii, ale zatím jsem tu pořád ráda .. tak proč od toho utíkat?


Žádné komentáře :

Okomentovat


Moc vám děkuji za všechny milé komentáře! Vážím si jich :)

Na komentáře odpovídám zde na blogu.