Blogger Tips #1 || Jak na HTML odkaz v komentáři

Chtěla bych svůj blog rozjet i trochu jiným směrem než jen cestování (i když to pořád bude velká část) a nějakou dobu jsem přemýšlela jakým. Beauty články strašně ráda čtu, komentuju, ale už mě nebaví psát. Takže tímto směrem se pravděpodobně nevydám. Nejsem zrovna typ holky, co by si nechávala fotit outfity, i když se na to hezky kouká. Navíc s blogy na tohle zaměření se roztrhl pytel.

A tak jsem se po dlouhém rozmýšlení rozhodla, že založím rubriku Blogger Tips. A jelikož nebudu psát nějaký zdlouhavý úvody k nové rubrice, hned bych se s vámi chtěla podělit o svůj první tip.

Poslední dobou hodně klikám v komentářích, až se proklikám na opravdu zajímavé blogy. Ale jak ty komentáře projíždím a čtu, docela často se setkávám taky s odkazem na blog, který tam prostě tak smutně leží a kliknout na něj nejde. Je to trochu k ničemu, minimum lidí si dá tu práci, aby odkaz zkopírovalo. A tak bych těm, kteří neví jak na to ráda ukázala jak se k takovému doopravdy klikacímu odkazu dopracovat. Je to strašně jednoduché.


K tomu abysme dosáhly odkazu, který je znázorněn na horním obrázku potřebujeme znát jen jednoduchý HTML kód, který se dá snadno zapomatovat a nebo ho můžete jednoduše překopírovat a doupravit.

<a href="http://unknownie.blogspot.cz/">Unknownie.blogspot.cz || Life Abroad</a>


Místo světle červeného přijde odkaz na váš blog a místo tmavě červeného to co chcete, aby bylo v komentáři vidět. A to je vše.


A jak to v praxi vypadá?

3 komentáře :


Moc vám děkuji za všechny milé komentáře! Vážím si jich :)

Na komentáře odpovídám zde na blogu.