Oregon a Kalifornie

Jsem strašně ráda, že jsem odjela po maturitě nejdříve na rok do Londýna a následně potom až do USA. Neužila bych si USA takovým stylem jako si to užívám teď. Upřímně mohu říct, že jsem v Londýně dospěla, vyřádila se a teď nastal ten čas na cestování a užívání si trochu jiným způsobem.

Když se ohlédnu za svou londýnskou zkušeností vidím náladovost, nestabilnost. Byla jsem odhodlaná odjet z České republiky od svých 16. narozenin. A vlastně jsem jen čekala na maturitu, nic jiného.  Nepřipravovala jsem se psychicky na to co mne tam čeká. Přežila jsem to. Dospěla jsem. A jelikož to vždy v Londýně nebylo "sluníčkový" byla jsem odhodlaná a připravená odjet zpět do ČR a začít svůj život tam.

V ČR jsem akorát narazila na to, že jsem asi měla pravdu a možná to není pro mě. A nebo ještě pořád nejsem připravená strávit zbytek života na jednom místě, docházet každý den do práce, pít po večerech, scházet se s někým, kdo si vás ani trochu neváží .. uvědomila jsem si, že o tom by život být neměl. Možná to byla špatná volba, možná to byla špatná shoda okolností. Každopádně jsem se tím probojovala a jsem v USA. A jsem tu šťastná.

Mohu vám upřímně říct, že za celých 45 dní v USA se mi ještě ani jednou nestýskalo. Brečela jsem jen jednou a to, když mi bylo před týdnem oznámeno, že mi zemřela babička. Jsem na sebe hrdá. Jsem úplně někdo jiný a chtěla bych taková zůstat. Pozitivní a šťastná.

O víkendu nás čeká první roadtrip a to výlet do Oregonu. Doufám, že nám vyjde počasí a určitě se s vámi potom podělím o fotky.

Moje opravdu dobrá kamarádka bohužel skončila v rematchi a dnešním dnem jí rematch končí. To znamená, že se vrací zpět do Austrálie. Holt mi nezbude nic jiného než se za ní vyrazit podívat. Ach jo. Bohužel s námi v pátek do Portlandu neodjede.

Každopádně doufám, že se máte krásně! Nám tady bohužel pořád prší, takže jsem většinou zavřená doma. Ale už by nám mělo začínat jaro, tak bude víc výletů.

A ještě jedna novinka! 30. dubna odlétám do San Franciska a s pár lidma děláme 8 denní road trip po Californii. San Francisko - Los Angeles - San Diego - Las Vegas - Grand Canyon a Death Valley. Strašně se těším na teplo, sluníčko a pláže!

2 komentáře :

  1. Ahoj, trošku chápu, jak se cítíš. Teda ne úplně, bydlím v zahraničí teprv půl roku a ještě nejsem na takovém levelu jako ty, ale věřím, že ho taky dosáhnu.
    Posílám mnoho sil a těším se na výlety!

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj :) poslední dobou jsem na články nějak zapomněla a sledovala jen fb stránku, tak jsem viděla jen fotky :D Obdivuju jak zvládáš žít bez rodiny už tak dlouhou dobu, i když s přestávkami. Jsem ráda, že ti všechno vychází, že máš v plánu takové super výlety (to spíše závidím :D) a moc se těším na fotky i videa :)

    OdpovědětVymazat


Moc vám děkuji za všechny milé komentáře! Vážím si jich :)

Na komentáře odpovídám zde na blogu.