TravelWithMarky.cz

Určitě jste si všimli, že jsem poslední dobou na blog docela kašlala. Nekašlala, jen jsem na něj neměla čas a chuť. Před xx lety jsem vytvořila s kamarádkou webové stránky. A upřímně, poslední dobou jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych to své cestovatelské psaní měla začít brát vážněji a posunout se o kus dál. Dva měsíce uběhly a já se pokusila obrousit všechny své znalosti.

Pár věcí jsem se vzdala jen protože jsem musela. Například, abych mohla odjet po maturitě do Anglie jsem byla nucena prodat svojí zrcadlovku. Z ní jsem zaplatila pojištění i letenky. Milovala jsem fotit a zachycovat momenty alespoň trochu kvalitním foťákem. A teď mám k dispozici jen GoPro a iPhone. Za pár měsíců si plánuji koupit DSLR kameru a pustit se opět s chutí do focení. Už mám tady v Seattlu vyhlídnutý i foto kurz  To jsem, ale odbočila.

Ráda bych vám představila web TravelWithMarky.cz na kterém jsem posledních týden pracovala a konečně ho dostala do podoby, které jsem chtěla. Od teď se přesouvám tam! Bude se mi po unknownie stýskat, jelikož semnou zažila období před Anglií, po Anglii i začátek USA. Každopádně doufám, že neztratím moc čtenářů a s chutí se semnou přesunete tam :)

1 komentář :

  1. To je škoda, že na tomto blogu končíš... Já ho mám moc ráda! Ale snad budeš spokojenější na tom novém ;)

    Astrid | Sluneční péče

    OdpovědětVymazat


Moc vám děkuji za všechny milé komentáře! Vážím si jich :)

Na komentáře odpovídám zde na blogu.