WANT TO KNOW MORE ABOUT ME?

Křehce vypadající dívka, která se rozhodla poznat krásy světa.
Markéta, Markét, Marky
Jsem přehnaně ambiciózní, věčně nervózní a narozena ve znamení štíra. Před pár lety jsem se zamilovala do angličtiny a od té doby se jí každý den věnuju. Občas mi přijde, že anglicky se vyjadřuji lépe než ve svém rodném jazyce. Snad ji jednou budu umět natolik, abych ji mohla učit ostatní. Ano, chtěla bych být učitelka angličtiny. Moje vysněná práce je práce letušky pro British Airways!

Studovala jsem 4 roky cestovní ruch na jedné nejmenované škole v Plzni a úspěšně ty čtyři roky zakončila maturitou. Jeden čas jsem dokonce chtěla jít na Karlovu univerzitu, ale pak jsem to vzdala a vydala se do světa. 
V červenci 2013 jsem se přestěhovala do Velké Británie, přesněji do Frimley. Po 14 dnech terorizování od indické rodiny jsem od tamtud utekla a stala se na 14 dní bezdomovcem. Přespávala u kamarádek a našla si rodinu na kraji Londýna kde jsem do června 2014 bydlela. (Ne)spokojená. Práce Au Pair je opravdu psychicky náročná, ale jsem vděčná, že jsem rok v Anglii strávila. Měla jsem dvě krásné a hodné host děti a dobré peníze, tak si nemohu stěžovat. (I když můj blog byl z většiny jen na stěžování jak strašný to je.)

Momentálně pracuji jako recepční v jednom plzeňském 4* hotelu a tránuju svou sebekontrolu a trpělivost. Stále se chystám do svých 26. narozenin odcestovat na rok do USA jako Au Pair a zkusit svou vysněnou práci letušky!Navštívila jsem:
Velkou Británii (Londýn, Watford, Frimley, Farnborough, Southend on Sea)
Španělsko (Barcelona, Tossa de Mar, Lloret de Mar)
Francii (Lyon)
Itálii (Lago Di Garda, Ancona)
Německo (Berlín, Essen, Mnichov, Norimberk, Regensburg)
Polsko (Vašava, Wrocław, Krakow, Tarnowskie Góry)
Řecko (Atény, Kréta)
Rakousko (Vídeň)
Chorvatsko (Klek)
Egypt (Hurghada)
Turecko (Alanya)
1 komentář :

  1. Právě jsem narazila na tvůj blog... Úplně mě okouzlil! :O Ráda bych (až dodělam gympl) také odjela někam do ciziny.. Nejspíš USA popřípadě UK. Jenže chci zkusit tooolik věci a nevím jestli na ně budu mít svůj čas a jestli vůbec má cenu to zkoušet, jestli tím třeba nepropásnu pár let života :/ Měla jsi (máš) někdy podobné otázky? Popř. co se s takovou "nervozitou" dá dělat?

    OdpovědětVymazat


Moc vám děkuji za všechny milé komentáře! Vážím si jich :)

Na komentáře odpovídám zde na blogu.